b2bf668958adc7657371d1fc07bd659c05e0c0cb

Kochani Przyjaciele!

Na początku Nowego Roku 2015 (2 stycznia) przyjedziemy z moimi Siostrami na Jasną Górę by przed obliczem Naszej Matki dziękować za powołanie, za łaski, których tak wiele ciągle otrzymujemy. Będziemy dziękować i modlić się za rodziny, w których wzrastałyśmy i z których Bóg nas powołał, oraz za wszystkich nam bliskich i tych, którym służyłyśmy i którym nadal się poświęcamy. Kochani, jeśli czujecie duchową więź ze mną, jeśli możecie i czas Wam pozwoli, dołączcie i Wy do naszego czuwania modlitewnego w nocy z 2/3.I.2015 r. (rozpoczniemy je Apelem Maryjnym 2 stycznia o godzinie 21.00).

Przyjedźcie zawierzyć Bożej Rodzicielce swoje osobiste i rodzinne sprawy w tym Nowym Roku – młodzi niech powierzają Jej swoją radość i swoją twórczość, starsi – swoje cierpienia i trudne chwile jakie niesie życie.

Dziś jeszcze nie wiemy, co przyniesie nam ten rok, ale wierzymy, że życie nasze jest w rękach miłującego nas Ojca – Boga.

Przez pośrednictwo Najlepszej z Matek chcemy Mu powierzyć ten cały rok, wszystkie sprawy, wydarzenia, przyszłość i prosić o dobre wykorzystanie łask, którymi Bóg zechce nas obdarzyć w Nowym Roku, aby chronił nas przed największym nieszczęściem jakim jest każdy grzech ciężki.

Czekam na Was, Kochani i gorąco wierzę, że spotkamy się u stóp Jasnogórskiej Pani.

Z modlitwą – Wasza Siostra Zmartwychwstanka

Brak możliwości komentowania.