Zatrzymajmy się przed Dzieciątkiem z Betlejem. Pozwólmy, aby nasze serce się wzruszyło, nie bójmy się tego. Nie obawiajmy się, że nasze serce się wzruszy, bo potrzebujemy tego! Pozwólmy, by rozpaliło się ono czułością Boga. Potrzebujemy Jego serdeczności. Dotyk Boga nie rani: On daje pokój i siłę.”./papz17201969ihpapiez-franciszek-calujacy-figurke-dzieciatka-jezuież Franciszek/ 

Drodzy Przyjaciele!

Uwielbiając Boga za to, że zechciał zesłać swojego Jedynego Syna w ludzkim ciele na ziemię, prosimy Go za tych wszystkich, którzy w różnoraki sposób troszczą się o innych.

Codzienność bywa czasem trudna i nieprzewidywalna, dlatego tym bardziej potrzeba Dotyku Boga, który nie zostawia nas samych, ale towarzyszy nam na wszystkich drogach życia, dając pokój i siłę.

Mały Jezus rzeczywiście wzrusza i czyni nasze serca bardziej delikatne i wyrozumiałe dla innych. Życzymy, aby w tej trudnej czasem codzienności nigdy nie brakowało Jego wsparcia, światła Ducha Świętego i opieki Maryi, najczulszej z Matek, która pierwsza mogła adorować Nowonarodzonego.

Aby nigdy nam nie zabrakło odwagi mędrców i prostoty pastuszków, a z serca nieustannie wyrywało się radosne Gloria…

Z modlitwą za Polskę i wszystkich Rodaków

siostry zmartwychwstanki

Boże Narodzenie, 2016 r.

Brak możliwości komentowania.