W dniach 19-21 marca w naszej szkole w Częstochowie miały miejsce rekolekcje wielkopostne. Prowadził je Ks. Paweł Wróbel z Olsztyna k/Częstochowy. Odbywały się w trzech grupach wiekowych: klasy I – II, IV – VI i VII- II/III gimnazjum.
Klasy I – III program dnia prowadzili poszczególni wychowawcy, według własnych koncepcji pracy religijno-wychowawczej.
Klasy IV – VI prowadzili wychowawcy korzystając z przygotowanych pakietów przez s. Maksymilianę M. Mstuszewską i p.Mariusza Noszczyka. Ostatniego dnia była wspólna Droga Krzyżowa i pantomima 'Set me free’ przygotowane przez grupę z kółka religijnego prowadzonego przez s. Ewelinę Dudzik. Szczegóły możecie obejrzeć w galerii – Rekolekcje Wielkopostne PSP 2018 – zapraszamy.
Klasy VII i gimnazjalne miały wspólne zajęcia. Prowadziła je sama młodzież „Ekipa” pod okiem koordynatorki s. Eweliny Dudzik. Rekolekcje C.I.A. – CHRIST IS ALIVE. Najlepsi Agenci Jezusa wspomagani przez tajne służby F.B.I., zidentyfikowali ofiary i najlepsi Koronerzy byli w akcji. Ale bez modlitwy i wsparcia wszystkich nauczycieli=wychowawców i uczniów poszczególnych klas akcja była skazana na przegraną. A przecież chodziło o to by dojść do Jezusa, aby Go znaleźć i aby nikt tym wspaniałym młodym nie przeszkodził. Fotorelację z tych zajęć znajdziecie w galerii – Rekolekcje Wielkopostne GIM 2018 = zachęcamy do obejrzenia – warto, bo dużo się działo.

Brak możliwości komentowania.