101. letnia s.Walentyna CR w Tygodniu Biblijnym


Trwający w Kościele TYDZIEŃ BIBLIJNY sprawił, że nasi Mocarze, częściej niż zwykle, pochylają się nad Słowem Bożym🙏❤️
W czasie jednego ze spotkań odwiedziła nas, nasza 101. letnia s. Walentyna CR !

Siostra pięknie odczytała nam fragment Ewangelii, który następnie zilustrowaliśmy🎨🖌️🖍️ Spotkanie to wyzwoliło w nas wiele pozytywnych wzruszeń,emocji, uśmiechu… Wlało nadzieję na lepsze jutro! Odkryliśmy na nowo drzemiące
w nas talenty i moce, którymi tak hojnie zostaliśmy obdarowani.

„Kropką nad i” całego spotkania były życzenia Siostry Walentyny: „… żeby tak jak Chrystus uciszył burzę na morzu, aby tak uciszył tego wirusa wstrętnego – korona, żeby poszedł sobie precz od was, żeby nikogo nie gnębił. Żyjcie w radości, miłości, pokoju, módlcie się do Chrystusa, bo On was bardzo kocha….”

Siostra Walentyna

Trwający w Kościele TYDZIEŃ BIBLIJNY sprawił, że nasi Mocarze, częściej niż zwykle, pochylają się nad Słowem Bożym🙏❤️W czasie jednego ze spotkań odwiedziła nass. Walentyna! Siostra pięknie odczytała nam fragment Ewangelii, który następnie zilustrowaliśmy🎨🖌️🖍️ Spotkanie to wyzwoliło w nas wiele pozytywnych wzruszeń,emocji, uśmiechu… Wlało nadzieję na lepsze jutro! Odkryliśmy na nowo drzemiącew nas talenty i moce, którymi tak hojnie zostaliśmy obdarowani. "Kropką nad i" całego spotkania były życzenia Siostry Walentyny: "… żeby tak jak Chrystus uciszył burzę na morzu, aby tak uciszył tego wirusa wstrętnego – korona, żeby poszedł sobie precz od was, żeby nikogo nie gnębił. Żyjcie w radości, miłości, pokoju, módlcie się do Chrystusa, bo On was bardzo kocha…."

Opublikowany przez Dom Mocarzy Czwartek, 30 kwietnia 2020

Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *