Trwający w Kościele TYDZIEŃ BIBLIJNY sprawił, że nasi Mocarze, częściej niż zwykle, pochylają się nad Słowem Bożym?❤️
W czasie jednego ze spotkań odwiedziła nas, nasza 101. letnia s. Walentyna CR !

Siostra pięknie odczytała nam fragment Ewangelii, który następnie zilustrowaliśmy??️?️ Spotkanie to wyzwoliło w nas wiele pozytywnych wzruszeń,emocji, uśmiechu… Wlało nadzieję na lepsze jutro! Odkryliśmy na nowo drzemiące
w nas talenty i moce, którymi tak hojnie zostaliśmy obdarowani.

„Kropką nad i” całego spotkania były życzenia Siostry Walentyny: „… żeby tak jak Chrystus uciszył burzę na morzu, aby tak uciszył tego wirusa wstrętnego – korona, żeby poszedł sobie precz od was, żeby nikogo nie gnębił. Żyjcie w radości, miłości, pokoju, módlcie się do Chrystusa, bo On was bardzo kocha….”

Siostra Walentyna

Trwający w Kościele TYDZIEŃ BIBLIJNY sprawił, że nasi Mocarze, częściej niż zwykle, pochylają się nad Słowem Bożym?❤️W czasie jednego ze spotkań odwiedziła nass. Walentyna! Siostra pięknie odczytała nam fragment Ewangelii, który następnie zilustrowaliśmy??️?️ Spotkanie to wyzwoliło w nas wiele pozytywnych wzruszeń,emocji, uśmiechu… Wlało nadzieję na lepsze jutro! Odkryliśmy na nowo drzemiącew nas talenty i moce, którymi tak hojnie zostaliśmy obdarowani. "Kropką nad i" całego spotkania były życzenia Siostry Walentyny: "… żeby tak jak Chrystus uciszył burzę na morzu, aby tak uciszył tego wirusa wstrętnego – korona, żeby poszedł sobie precz od was, żeby nikogo nie gnębił. Żyjcie w radości, miłości, pokoju, módlcie się do Chrystusa, bo On was bardzo kocha…."

Opublikowany przez Dom Mocarzy Czwartek, 30 kwietnia 2020

1 Komentarz

Dodaj komentarz