Dzisiaj 27 listopada 2021 r. w naszym przedszkolu w Buturu (Tanzania) wielki dzień-najstarsze przedszkolaki otrzymały tytuł „Absolwenta”.
Zapraszamy do fotorelacji z GRADUATION!, bo „kto się nie stanie jak dziecko…” sami z resztą wiecie…?
Nasze przedszkole to miejsce, w którym króluje Chrystus Zmartwychwstały, wszystko więc zaczęło się od spotkania z Nim. Homilia była dialogiem serc i  wniosła wiele radości dla obu stron – małych i dużych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nakarmieni Słowem i Ciałem Zmartwychwstałego wszyscy byli gotowi na część artystyczną. Nasza Siostra Juniorystka Lucia była DJ, nadzorując, by wszystko grało i huczało. Goście też dopisali i stawili się na czas. Na tych, którzy dochodzili w trakcie czekał specjalny serwis – sanitarny, bo przecież najważniejsze jest bezpieczeństwo… i uśmiech… ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Tańce, gdzie przykład szedł z góry, śpiewy, recytacje… i mina poszukiwacza mądrości były bezcenne.?

 

 

 

 

 

 

 

 

I wreszcie ten moment, gdy Mały Człowiek kończy pewien etap…był uroczysty, doniosły, a nawet – wzruszający. A na koniec tradycyjne i wspólne krojenie tortu! ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza siła leży w jedności. Kochanym Siostrom w dalekiej, a zarazem bliskiej sercu Tanzanii, życzymy wielu łask i Bożej radości. Alleluja! ?

Brak możliwości komentowania.