Jubileusz Apostołek Zmartwychwstania
Dwadzieścia lat temu po dłuższej przerwie w kęckiej wspólnocie dwie kandydatki do stowarzyszenia Apostołek Zmartwychwstania złożyły swoje przyrzeczenia. Dlatego po południu u Stanisławy Dźwigoń odbyła się uroczystość jubileuszowa 20-lecia od złożenia przyrzeczeń przez Apostołki Zmartwychwstania: Stanisławę i Danusię Waliczek. We wspólnym świętowaniu udział wzięło 6 sióstr z Kęt na czele z s. przełożoną Katarzyną Marią, […]
Jubileusz Apostołek Zmartwychwstania Dowiedz się więcej »









